Založ si blog

Neviem

Neviem zastaviť svoje myšlienky. Stále mi hlavou niečo víri a mám kopec myšlienok a nápadov. Viem, že je toho veľa, v čom by som sa mohla zlepšiť. Momentálne sa snažím v dvoch oblastiach. Prvou je viac telesnej aktivity a druhou je sústrediť sa viac na seba a moje okolie. Okolím myslím miesto, kde bývam. Jednoducho moja domácnosť. Veľmi by ma zaujímalo, ako sa snažia udržiavať v psychickej aj fyzickej kondícii ostatní ľudia. Myslím si, že všetko čo robíme, by malo byť vedomé. Ak viem, že niečo je nevhodné, tak to nerobím. Vedome sa snažím robiť len dobré veci a správať sa k ´ľuďom pekne a s úctou. Všetko je to o prekonávaní samého seba. Aj keď sa mi niečo nechce urobiť, tak to spravím, pretože ma potom hreje dobrý pocit.

Celý vesmír je vo mne. Ja som pozitívna a moje myslenie je pozitívne. Vidím veľa nespravodlivosti, okolie je nevľúdne a niekedy až agresívne.

Ako to riešia iní ľudia, aby ich to všetko nezomlelo? Pomáha modlidba, meditácia? Alebo sa s niekým porozprávať? Čo robia tí ľudia, ktorí sa nemajú s kým porozprávať?

Sneží

19.01.2021

Vypla som rádio a sadla som si k notebooku. Keď zodvihnem zrak, pozerám priamo cez okno do dvora. Krásne sneží. Husté snehové vločky padajú k zemi, ako keby boli naprogramované. Sú pokojné a krásne. Cítim sa zvláštne. Ľudská duša, ktorá, tiež potrebuje nájsť svoj „program“, podľa ktorého pôjde. Čudná doba, čudné pocity. Dýcham kĺudne až do chvíle, [...]

Richard Rybníček

Rybníček nebude kandidovať v parlamentných voľbách, chce pokračovať ako prezident Únie miest

20.03.2023 13:08

Prioritou je pre neho projekt Európske hlavné mesto kultúry 2026, ktorý udelili Trenčínu.

Austrália Afganistan zločiny vojnové vojak obvinenie

Austrálske úrady obvinili prvého bývalého vojaka z vojnových zločinov v Afganistane

20.03.2023 13:03

Austrálske úrady obvinili prvého austrálskeho veterána z vojnového zločinu v súvislosti s údajnou vraždou spáchanou v Afganistane.

Dmitrij Medvedev

Po zatykači na Putina hrozí Medvedev Haagu zničením hypersonickou raketou

20.03.2023 12:52

Dmitrij Medvedev, ktorý sa od začiatku ruskej invízie na Ukrajine prejavuje viac ako zlostný bloger než zodpovedný politik, zašiel tak ďaleko, že je to príliš aj pre prokremeľský tábor.

Dzurinda

Dzurinda: Vláda nevládne a Fico púšťa nahrávky, ktoré by nemal mať

20.03.2023 12:12

Mikuláš Dzurinda kritizuje aj parlamentom neschválené návrhy, ktoré sú potrebné pre čerpanie financií z plánu obnovy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2855x
Priemerná čítanosť článkov: 1428x

Autor blogu

Kategórie