Založ si blog

Neviem

Neviem zastaviť svoje myšlienky. Stále mi hlavou niečo víri a mám kopec myšlienok a nápadov. Viem, že je toho veľa, v čom by som sa mohla zlepšiť. Momentálne sa snažím v dvoch oblastiach. Prvou je viac telesnej aktivity a druhou je sústrediť sa viac na seba a moje okolie. Okolím myslím miesto, kde bývam. Jednoducho moja domácnosť. Veľmi by ma zaujímalo, ako sa snažia udržiavať v psychickej aj fyzickej kondícii ostatní ľudia. Myslím si, že všetko čo robíme, by malo byť vedomé. Ak viem, že niečo je nevhodné, tak to nerobím. Vedome sa snažím robiť len dobré veci a správať sa k ´ľuďom pekne a s úctou. Všetko je to o prekonávaní samého seba. Aj keď sa mi niečo nechce urobiť, tak to spravím, pretože ma potom hreje dobrý pocit.

Celý vesmír je vo mne. Ja som pozitívna a moje myslenie je pozitívne. Vidím veľa nespravodlivosti, okolie je nevľúdne a niekedy až agresívne.

Ako to riešia iní ľudia, aby ich to všetko nezomlelo? Pomáha modlidba, meditácia? Alebo sa s niekým porozprávať? Čo robia tí ľudia, ktorí sa nemajú s kým porozprávať?

Sneží

19.01.2021

Vypla som rádio a sadla som si k notebooku. Keď zodvihnem zrak, pozerám priamo cez okno do dvora. Krásne sneží. Husté snehové vločky padajú k zemi, ako keby boli naprogramované. Sú pokojné a krásne. Cítim sa zvláštne. Ľudská duša, ktorá, tiež potrebuje nájsť svoj „program“, podľa ktorého pôjde. Čudná doba, čudné pocity. Dýcham kĺudne až do chvíle, [...]

Igor Matovič, matovic

Homofóbom roka je Matovič

06.07.2022 11:52

Jubilejný desiaty ročník ankety o najhomofóbnejší výrok minulého roka vyhral bývalý premiér, minister financií a predseda OĽaNO Igor Matovič.

naď, sulík

SaS vraj žiada Matovičov odchod. OĽaNO: Nepustíme ho

06.07.2022 11:30, aktualizované: 11:54

Buď Matovičov odchod, alebo odchod SaS z vlády. Tak podľa ministra Naďa argumentuje SaS pri politických rokovaniach.

Covid-19 / Zdravotník / Rúško /

V Maďarsku stúpa počet infikovaných, za týždeň ich pribudlo vyše 4600

06.07.2022 10:53

V súvislosti s ochorením COVID-19 zomrelo v uplynulých siedmich dňoch 14 ľudí.

Marianna Ďurianová s partnerom Romanom Doležajom (vľavo).

Romana Doležaja, na ktorého bol vydaný zatykač, zadržala albánska polícia

06.07.2022 10:26

Slováka zadržali v utorok 5. júla v blízkosti mesta Durres.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2401x
Priemerná čítanosť článkov: 1201x

Autor blogu

Kategórie